HEINZ BBQ UMAK 500g
Najniža danas
4,38 €
8,76 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 4,38 €8,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 4,38 € (3.10.)
4,38 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 00000087157079. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
4,38 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 006, 3.10.2026. (Kralja Kresimira 1 Kastel Kambelovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HEINZ UMAK BARBECUE 480G HEINZnajniže u Studencu akcija 3,49 €7,27 €/kg
- HEINZ HEINZ BBQ UMAK 480gnajniže u Ribolu 4,91 €10,23 €/kg
- HEINZ UMAK SLATKI BBQ 500 G HEINZnajniže u Metrou akcija 3,38 €6,76 €/kg
- HEINZ 480G HEINZ BBQ UMAKnajniže u Metrou 47,88 €9,98 €/kg
- HEINZ 1,15KG HEINZ BBQ UMAKnajniže u Metrou 9,06 €7,88 €/kg
- HEINZ 500G HEINZ BBQ SLATKI UMAKnajniže u Metrou akcija 33,75 €6,75 €/kg