KEKS GRANCEREALE 500 g MB
3,49 €
6,98 €/kg · u 3 lanca
u Plodinama
Prosječna
3,53 € 3 lanca
Najviša
3,59 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,49 €6,98 €/kg
- Metro 3,50 €7,00 €/kg
- Tommy 3,59 €7,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08076809582209. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Metro
-
3,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Tommy
-
3,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARILLA KEKS GRANC. KROK/ČOK. 270 g MBnajniže u Plodinama 3,19 €11,81 €/kg
- GRANCEREALE KEKSI KEKS GRANCE KROKANT 230 G MULINO BIANCOnajniže u Konzumu akcija 2,13 €9,26 €/kg
- GRANCEREALE KEKSI KEKS SMOKVA BADEM PROTEIN 250 G GRANCEREALEnajniže u Konzumu akcija 2,61 €10,44 €/kg
- BARILLA KEKS GRANC. DIGESTIVE 250 g MBnajniže u Konzumu 1,00 €4,00 €/kg
- BARILLA KEKS GRANCEREALE CLASSICO 250gnajniže u Lidlu 1,39 €5,56 €/kg
- BARILLA KEKS GRANCEREALE FRUTTA 250gnajniže u Stridonu 2,10 €8,40 €/kg