LEĆA ZELENA 500G
Najniža danas
1,97 €
3,94 €/kg · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,97 €3,94 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,97 € (3.10.)
1,97 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08051566318759. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,97 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEĆA ZELENA RFSnajniže u lancu Jadranka 2,04 €2,04 €/kg
- VEDRINI SUHO PAKIRANO LECA ZELENA 500 G VEDRINInajniže u Konzumu akcija 0,97 €1,94 €/kg
- PERFECT DAY LEĆA ZELENA 500 g EUROCOMPANYnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €3,38 €/kg
- NATURA LEĆA ZELENA 500 g M ARJAN VOĆEnajniže u lancu Jadranka 1,79 €3,58 €/kg
- Vedrini Vedrini Leća zelena 1 kgnajniže u Metrou 2,30 €2,30 €/kg
- 5KG LEĆA ZELENAnajniže u Metrou 17,84 €3,57 €/kg