LEĆA ZELENA 500 g
0,97 €
1,94 €/kg · u 5 lanaca
u Konzumu
Prosječna
1,55 € 5 lanaca
Najviša
2,29 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 0,97 €1,94 €/kg
- Stridon 1,02 €2,04 €/kg
- Plodine 1,59 €3,18 €/kg
- Trgovina Krk 1,89 €3,78 €/kg
- Boso 2,29 €4,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890630777. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
0,97 €; akcija je počela prije naših zapisa (-35%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Stridon
-
1,02 € (-36%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Plodine
-
1,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgovina Krk
-
1,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Boso
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2548, 3.10.2026. (TRG NIKOLE ILOČKOG 12, Ilok)
Druge veličine
- LEĆA ZELENA RFSnajniže u lancu Jadranka 2,04 €2,04 €/kg
- PERFECT DAY LEĆA ZELENA 500 g EUROCOMPANYnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €3,38 €/kg
- NATURA LEĆA ZELENA 500 g M ARJAN VOĆEnajniže u lancu Jadranka 1,79 €3,58 €/kg
- Vedrini Vedrini Leća zelena 1 kgnajniže u Metrou 2,30 €2,30 €/kg
- 5KG LEĆA ZELENAnajniže u Metrou 17,84 €3,57 €/kg
- LEĆA ZELENA 500Gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,97 €3,94 €/kg