BIO SJEMENKE CHIA 200g
Najniža danas
1,99 €
9,95 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,99 €9,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,99 € (3.10.)
1,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08017596031112. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- EKOZONA BIO CHIA SJEMENKE 200 g EKOZONnajniže u Studencu 2,49 €12,45 €/kg
- Encian CHIA SJEM.SUPERFO.ENCIAN 200 gnajniže u Sparu 5,24 €26,20 €/kg
- Golden Sun Bio Chia sjemenkenajniže u Lidlu 2,75 €9,17 €/kg
- NUTRIGOLD CHIA SJEMENKE ORGANSKE 500 G NUTRIGOLDnajniže u Konzumu 4,29 €8,58 €/kg
- BIO ZONE CHIA SJEMENKE BIO ZONE 300 gnajniže u Konzumu 2,75 €9,17 €/kg
- Garden Garden Chia sjemenke Bio 200gnajniže u Kauflandu 3,49 €17,45 €/kg