TJEST. PENNE 250 g BEZ GLUTENA
1,99 €
7,96 €/kg · u 6 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
2,02 € 6 lanaca
Najviša
2,15 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,99 €7,96 €/kg
- Jadranka 1,99 €7,96 €/kg
- Plodine 1,99 €7,96 €/kg
- Ribola 1,99 €7,96 €/kg
- Vrutak 1,99 €7,96 €/kg
- Trgovina Krk 2,15 €8,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08008698010051. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
2,15 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121180, 3.10.2026. (Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LIVE GLUTEN/LACTOSE FREE TJESTENINA PENNE BEZ GLUTENA 400 G MULINInajniže u Plodinama akcija 1,83 €4,58 €/kg
- BARILLA BEZ GLUTENA TJESTENINA PENNE RIGATE 400 G BEZ GLUTENA BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 2,69 €6,72 €/kg
- TJESTENINA BEZ GLUTENA PENNE 400G GRANOROnajniže u lancu Jadranka 2,89 €7,22 €/kg
- AMO ESSERE SENZA GLUTINE TJE.PENNE RIGATE BEZ GLUTENA 500gnajniže u Eurospinu 1,79 €3,58 €/kg
- DRUID TJESTEN.DRUID PENNE B.G.400 gnajniže u Kauflandu 3,09 €7,72 €/kg
- RUMMO TJESTENINA PENNE BG 400g RUMMOnajniže u Konzumu 4,19 €10,47 €/kg