MASLINOVO ULJE EXTRA DJEVIČANSKO 1L FARCHIONI
10,99 €
10,99 €/l · u 5 lanaca
u NTL-u
Prosječna
13,50 € 5 lanaca
Najviša
15,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 10,99 €10,99 €/l
- Gavranović 11,99 €11,99 €/l
- Stridon 12,55 €12,55 €/l
- Boso 15,99 €15,99 €/l
- Trgovina Krk 15,99 €15,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08007153078032. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
10,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
11,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Stridon
-
12,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Boso
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2563, 3.10.2026. (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
- Trgovina Krk
-
15,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FARCHIONI ULJE MASLINOVO EX DJEV 1L FARCHIONInajniže u Studencu akcija 7,99 €7,99 €/l
- FARCHIONI ULJE MASLINOVO EXTRA DJEVICANSKO 250 ML S TARTUFIMA FARCHIONnajniže u Plodinama 5,99 €23,96 €/l
- FARCHIONI OLII S.P.A. ULJE MASL.EX.DJEV.0,5 L FARCHInajniže u Konzumu 3,00 €6,00 €/l
- FARCHIONI ULJE MASLINOVO EXTRA DJEVICANSKO 250 ML S CESNJAKOM FARCHIONnajniže u Plodinama 5,79 €23,16 €/l
- ULJE MASL.EXT.DJ.UNORO 1 Lnajniže u Sparu 8,99 €8,99 €/l
- FARCHIONI MASLINOVO ULJE EXTRA DJEVIČANSKO 0,75L FARCHIONInajniže u NTL-u 8,49 €11,32 €/l