MASLINOVO ULJE EX.DJEV. 0.75 l FARCHIONI (12)
Najniža danas
8,49 €
11,32 €/l · u 4 lanca
u NTL-u
Prosječna
10,15 € 4 lanca
Najviša
12,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 8,49 €11,32 €/l
- Stridon 9,12 €12,16 €/l
- Trgovina Krk 9,99 €13,32 €/l
- Boso 12,99 €17,32 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 6,49 € (29.9.)
8,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08007153001801. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
8,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Stridon
-
9,12 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Trgovina Krk
-
9,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121181, 3.10.2026. (Milana Prpica 61, OROSLAVJE)
- Boso
-
12,99 € (-7%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2563, 3.10.2026. (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
Druge veličine
- FARCHIONI ULJE MASLINOVO EXTRA DJEVICANSKO 250 ML S TARTUFIMA FARCHIONnajniže u Plodinama 5,99 €23,96 €/l
- FARCHIONI ULJE MASLINOVO EX DJEV 1L FARCHIONInajniže u Studencu akcija 7,99 €7,99 €/l
- FARCHIONI OLII S.P.A. ULJE MASL.EX.DJEV.0,5 L FARCHInajniže u Konzumu 3,00 €6,00 €/l
- FARCHIONI OLII S.P.A. ULJE MASL.EX.DJEV. 0,250 L FARCHIONInajniže u Konzumu 3,00 €12,00 €/l
- FARCHIONI MASLINOVO ULJE EXTRA DJEVIČANSKO 1L FARCHIONInajniže u NTL-u 10,99 €10,99 €/l
- FARCHIONI ULJE MASLIN EX DJEV FAM 0.5 L FARCHnajniže u Konzumu 17,99 €35,98 €/l