Lenor Omekšivač Lotus&Diam.59pr. 1,239L
3,99 €
3,22 €/l · u 4 lanca
u KTC-u
Prosječna
5,69 € 4 lanca
Najviša
7,39 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 3,99 €3,22 €/l
- Spar 3,99 €3,22 €/l
- Kaufland 7,39 €5,96 €/l
- Konzum 7,39 €5,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08006530218306. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Spar
-
3,99 € (-39%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Kaufland
-
7,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1730, 3.10.2026. (Zametska 44 Rijeka)
- Konzum
-
7,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LENOR OMEKŠIVAČ 1,239 L LENOR LOTUS & DIAMONDnajniže u Tommyju akcija 3,79 €3,06 €/l
- LENOR OM LENOR PT LOTUS DIAMOND 987 mlnajniže u Kauflandu 5,99 €6,07 €/l
- Lenor Lenor Omekš.rub.Lotus&Diamond 32pr.675mlnajniže u Kauflandu 3,99 €5,91 €/l
- Lenor Omekšivač Diamond 2x47 pranjanajniže u Lidlu 5,99 €3.034,45 €/l
- LENOR OM LENOR DIAMOND 700mlnajniže u Konzumu 2,00 €2,86 €/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE LOTUS&DIAMOND 32 PRANJA 675 ml LENORnajniže u Studencu akcija 1,90 €2,81 €/l