OM LENOR SPRING AWAKENING 1.995 L
Najniža danas
9,39 €
4,70 €/l · u 2 lanca
u KTC-u
Prosječna
9,39 € 2 lanca
Najviša
9,39 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 9,39 €4,70 €/l
- Konzum 9,39 €4,71 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 9,39 € (3.10.)
9,39 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08006530170574. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
9,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
9,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LENOR OM LENOR SPRING AWAK 1.23Lnajniže u Plodinama 2,49 €2,02 €/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 126 PRANJA 2,65L LENORnajniže u Plodinama 5,99 €2,26 €/l
- LENOR OM LENOR SPRING AWAKE 1.239 Lnajniže u Konzumu 6,39 €5,11 €/l
- LENOR LENOR 2x1,23 l SPRING AWAKEnajniže u NTL-u 5,49 €2,23 €/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 71 PRANJA 1491 ml LENORnajniže u KTC-u 3,99 €2,68 €/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 38 PRANJA 798 ml LENORnajniže u lancu Jadranka akcija 2,59 €3,25 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?