OM LENOR SPRING AWAKENING 1.995 L
€9.39
€4.70/l · in 2 chains
at KTC
Average
€9.39 2 chains
Highest
€9.39 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €9.39€4.70/l
- Konzum €9.39€4.70/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08006530170574. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€9.39
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€9.39 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LENOR OM LENOR SPRING AWAK 1.23Llowest at Plodine €2.49€2.02/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 126 PRANJA 2,65L LENORlowest at Plodine €5.99€2.26/l
- LENOR OM LENOR SPRING AWAKE 1.239 Llowest at Konzum €6.39€5.11/l
- LENOR LENOR 2x1,23 l SPRING AWAKElowest at NTL €5.49€2.23/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 71 PRANJA 1491 ml LENORlowest at KTC €3.99€2.68/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 38 PRANJA 798 ml LENORlowest at Jadranka promotion €2.59€3.25/l
Same price at every chain. What is this?