RAJČICA PASIR 500 g MUTTI
1,09 €
2,18 €/kg · u 5 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,09 € 5 lanaca
Najviša
1,09 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,09 €2,18 €/kg
- Plodine 1,09 €2,18 €/l
- Ribola 1,09 €2,18 €/kg
- Stanicakcija 1,09 €2,18 €/kg
- Tommy 1,09 €2,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08005110860508. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
1,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 003, 3.10.2026. (Gospojska strada 1 Kastel Sucurac)
- Stanic
-
1,09 €; akcija je počela prije naših zapisa (+15%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Tommy
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10143, 3.10.2026. (SVETONEDELJSKA 13, SAMOBOR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MUTTI S.P.A. RAJČICA PASIRANA ČEP 500 g MUTTInajniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €2,18 €/kg
- FIBIS D.O.O. PASIRANA RAJČICA BOCA 700G MUTTInajniže u Kauflandu 1,59 €2,27 €/kg
- MUTTI RAJČICA PASIRANA ST 400g MUTTInajniže u Kauflandu 1,99 €4,97 €/kg
- RAJČICA PASIR 390 g MUTTInajniže u Ribolu 1,65 €4,34 €/kg
- MUTTI PASIRANA RAJCICA BRICK 3X200 G MUTTInajniže u Studencu akcija 1,90 €3,17 €/kg
- MUTTI RAJČICA PASIRANA ST 560g MUTTInajniže u lancu Vrutak 2,45 €4,38 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?