Mutti, pasirana rajčica, 400 g
1,99 €
4,97 €/kg · u 9 lanaca
u Sparu
Prosječna
2,13 € 9 lanaca
Najviša
2,29 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 1,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (2,09 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 1,99 €4,97 €/kg
- Kaufland 1,99 €4,97 €/kg
- Plodine 1,99 €4,97 €/l
- NTL 2,15 €5,37 €/kg
- Jadranka 2,19 €5,47 €/l
- Konzum 2,19 €5,47 €/kg
- Tommy 2,19 €5,47 €/kg
- Vrutak 2,19 €5,47 €/kg
- KTC 2,29 €5,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08005110630408. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,09 €, 29.9.) (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Kaufland
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- NTL
-
2,15 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Jadranka
-
2,19 € (+10%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
2,19 € (+10%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
2,19 € (+10%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,19 € (+2%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
2,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- RAJČICA PASIR 390 g MUTTInajniže u Ribolu 1,65 €4,34 €/kg
- MUTTI PASIRANA RAJCICA 500 ML MUTTInajniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €2,18 €/kg
- FIBIS D.O.O. PASIRANA RAJČICA BOCA 700G MUTTInajniže u Kauflandu 1,59 €2,27 €/kg
- MUTTI S.P.A. RAJČICA PASIRANA ČEP 500 g MUTTInajniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €2,18 €/kg
- MUTTI RAJČICA PASIR S BOSILJ ST 400g MUTTInajniže u Konzumu 2,49 €6,23 €/kg
- MUTTI PASIRANA RAJCICA BRICK 3X200 G MUTTInajniže u Studencu akcija 1,90 €3,17 €/kg