ČOKOLADA ZA PUNJENJE 13 kg
Najniža danas
48,45 €
3,73 €/kg · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
64,49 € 2 lanca
Najviša
80,53 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 48,45 €3,73 €/kg
- Metro 80,53 €6,19 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 48,45 € (2.10.)
48,45 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08003180000282. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
48,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
80,53 € (+28%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DORINA ČOKOL DORINA LEDENA 100gnajniže u Lidlu 1,45 €14,50 €/kg
- DORINA ČOKOL DORINA PUNCH PUNJ 100gnajniže u Studencu akcija 1,45 €14,50 €/kg
- ZAINI ČOK.JAJA PUNJ.ČOK. 120 g ZAINInajniže u KTC-u 1,79 €14,92 €/kg
- FINE LIFE 200G FL KOLAČ SA ZAČ. ČOK PUNJnajniže u Metrou 1,56 €7,80 €/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA MALINA 100gnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €14,90 €/kg
- ZAINI ČOK.JAJA PUNJ. 120 g ZAINInajniže u lancu Vrutak 1,89 €15,75 €/kg