KREK.RIŽA SCOTT.150g
1,91 €
12,73 €/kg · u 7 lanaca
u Konzumu
Prosječna
2,12 € 7 lanaca
Najviša
2,49 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 1,91 €12,73 €/kg
- Vrutak 1,98 €13,20 €/kg
- Jadranka 1,99 €13,27 €/kg
- Plodine 2,12 €14,13 €/kg
- Trgovina Krk 2,12 €14,13 €/kg
- Ribola 2,25 €15,00 €/kg
- Tommy 2,49 €16,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001860355028. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,91 €; akcija je počela prije naših zapisa (-20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Vrutak
-
1,98 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
2,12 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgovina Krk
-
2,12 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
- Ribola
-
2,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Tommy
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Druge veličine
- RISO SCOTTI SNACK INTEGRALNI RIZA 150 G SCOTTInajniže u Konzumu akcija 1,91 €12,73 €/kg
- RISO SCOTTI KREKER RIŽA.BASMATI.CRNA.CRV 100g SCOTTInajniže u lancu Jadranka 1,99 €16,58 €/kg
- RISO SCOTTI SNACK KUK/RIZA 150 G SCOTTInajniže u Konzumu akcija 1,91 €12,73 €/kg
- RISO SCOTTI SNACK PAPRIKA 50 G RISCO SCOTTInajniže u Konzumu akcija 1,03 €20,60 €/kg
- RISO SCOTTI SNACK BBQ 50 G RISCO SCOTTInajniže u Konzumu akcija 1,03 €20,60 €/kg
- RISO SCOTTI SNACK RIŽA B.G VENERE 120 g SCnajniže u Konzumu akcija 1,91 €15,92 €/kg