H&S šampon Apple 900ML
Najniža danas
11,89 €
13,21 €/l · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 11,89 €13,21 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 11,89 € (3.10.)
11,89 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08001841012254. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
11,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 6330, 3.10.2026. (Osjecka 39 Rijeka)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORBICO D.O.O. ŠAMPON ZA KOSU APPLE 250 ml H&Snajniže u Studencu akcija 2,00 €8,00 €/l
- HEAD SHOULDERS H S SAMPON 400 ML APPLE FRESHnajniže u Konzumu akcija 3,34 €8,35 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S APPLE 500 mlnajniže u Sparu akcija 3,99 €7,98 €/l
- HEAD AND SHOULDERS ŠAMPON 330 ml H&S 2IN1 APPLEnajniže u Sparu akcija 3,09 €9,36 €/l
- HEAD SHOULDERS H S SAMPON 800 ML APPLE FRESHnajniže u Kauflandu akcija 6,49 €8,11 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S 2IN1 APPLE 400 mlnajniže u Konzumu akcija 3,29 €8,22 €/l