FELCE A. 2 l CLASSIC
Najniža danas
3,35 €
1,68 €/l · u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
4,67 € 2 lanca
Najviša
5,99 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,35 €1,68 €/l
- Ribola 5,99 €3,00 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,35 € (2.10.)
3,35 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08001280413278. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,35 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 047, 3.10.2026. (TRG RUDJERA BOSKOVICA 16 D, SLATINA)
- Ribola
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Felce Azzurra GEL ZA TUŠ.FELCE A. 400 mlnajniže u Sparu akcija 1,99 €4,97 €/l
- FELCE FELCE KREMA CLASSIC UNIVERZALNA 250MLnajniže u Sparu akcija 4,79 €19,16 €/l
- FELCE AZZURA KUPKA FELCE AZZURRA CLASSIC 650mlnajniže u Studencu akcija 2,50 €3,85 €/l
- FELCE AZZURO FELCE OMEK.2 l CLASSICnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €0,99 €/l
- FELCE FELCE ROLL ON 50 ML AZZURRA CLASSICOnajniže u Plodinama 5,39 €107,80 €/l
- FELCE FELCE OMEKS. 3 L 75 PR. CLASSICnajniže u lancu Stanic akcija 3,99 €1,33 €/l