ARIEL 4,225 kg REGULAR 65 PRANJA
Najniža danas
18,98 €
4,49 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 18,98 €4,49 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 18,98 € (3.10.)
18,98 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08001090666420
- Ribola
-
18,98 €
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 040, 3.10.2026. (Molizanskih Hrvata 20 Makarska)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORBICO D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE REGULAR POLYBAG 1,10 kg 20 PRANJA ARIELnajniže u Stridonu 5,99 €5,45 €/kg
- ARIEL ARIEL REGUL.4,55 kg 65+5 PRANJAnajniže u Ribolu 20,04 €4,40 €/kg
- ARIEL DET ARIEL M SPRING 2.475kg=45PRnajniže u Konzumu 10,00 €4,03 €/kg
- ARIEL DET ARIEL M SPRING 1.98kg=36PRnajniže u Tommyju akcija 8,99 €4,54 €/kg
- ORBICO D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE REGULAR 80 PRANJA 4,4 kg ARIELnajniže u lancu Jadranka akcija 16,99 €3,86 €/kg
- ARIEL ARIEL REGULAR 20 PRANJA 1,3 kg (4)najniže u Stridonu 5,31 €4,08 €/kg