ARIEL 1,98 kg REGULAR 36 PR
8,99 €
4,54 €/kg · u 8 lanaca
u Tommyju
Prosječna
11,99 € 8 lanaca
Najviša
17,39 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 8,99 €4,54 €/kg
- Studenacakcija 9,99 €5,05 €/kg
- Konzum 10,00 €5,05 €/kg
- Djelo Vodice 10,56 €5,33 €/kg
- Spar 11,99 €6,06 €/kg
- NTL 12,99 €6,56 €/kg
- Plodine 13,99 €7,07 €/kg
- Ribola 17,39 €8,78 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08006540940204. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
8,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-49%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10108, 3.10.2026. (BUŠIĆEVA 8, SPLIT)
- Studenac
-
9,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Konzum
-
10,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
10,56 € (-50%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
11,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87006, 3.10.2026. (zagreb vlaska 44)
- NTL
-
12,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20210, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 32, CADAVICA)
- Plodine
-
13,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 055, 3.10.2026. (MIJE HALEUSA 1, ZAGREB)
- Ribola
-
17,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Druge veličine
- ORBICO D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE REGULAR POLYBAG 1,10 kg 20 PRANJA ARIELnajniže u Stridonu 5,99 €5,45 €/kg
- ARIEL DET ARIEL M SPRING 2.475kg=45PRnajniže u Konzumu 10,00 €4,03 €/kg
- ARIEL 13KG 130WL REGULAR PROFESSIONAL DET.ZA RUB.najniže u lancu Jadranka akcija 49,99 €3,85 €/kg
- ORBICO-P&G DET. ARIEL PRAŠ. REG. 5PR 0,275 kgnajniže u Studencu akcija 1,79 €6,51 €/kg
- ARIEL ARIEL REGUL.4,55 kg 65+5 PRANJAnajniže u Ribolu 20,04 €4,40 €/kg
- ORBICO D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE REGULAR 80 PRANJA 4,4 kg ARIELnajniže u lancu Jadranka akcija 16,99 €3,86 €/kg