Old Spice Gel za tuširanje
3,79 €
9,47 €/l · u 7 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
4,54 € 7 lanaca
Najviša
5,29 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 3,79 €9,47 €/l
- Lidl 3,85 €9,62 €/l
- Spar 3,85 €9,62 €/l
- Kaufland 4,99 €12,47 €/l
- Konzum 4,99 €12,47 €/l
- Plodine 4,99 €12,47 €/l
- KTC 5,29 €13,22 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001090533869. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
3,79 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Lidl
-
3,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
3,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87007, 3.10.2026. (zadar polacisce 4)
- Kaufland
-
4,99 € (+30%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
4,99 € (+66%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
5,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OLD SPICE GEL ZA TUŠ.400 ml OLD SPICE COLDnajniže u Sparu 3,85 €9,62 €/l
- OLD SPICE OLD SPICE GEL 400 ML ORIGINALnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- ORBICO D.O.O. GEL ZA TUŠIRANJE WHITEWAT 400ml OLD SPICEnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- ORBICO D.O.O. OLD SPICE GEL TUŠ.400ml WOLFTHORNnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- OLD SPICE GEL TUŠ OLD SPICE CAPTAIN 400mlnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- OLD SPICE GEL TUŠ OLD SPICE WHITEWAT XXL 675mlnajniže u Plodinama 2,69 €3,99 €/l