Old Spice Gel za tuš. 3u1Whitewater675ml
2,69 €
3,99 €/l · u 8 lanaca
u Plodinama
Prosječna
5,73 € 8 lanaca
Najviša
7,49 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,69 €3,99 €/l
- Sparakcija 3,25 €4,81 €/l
- Lidl 4,99 €7,39 €/l
- Konzumakcija 5,99 €8,81 €/l
- Tommy 6,49 €9,61 €/l
- Ribola 7,45 €11,04 €/l
- KTC 7,49 €11,01 €/l
- Kaufland 7,49 €11,10 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08006540280195. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 017, 3.10.2026. (GOSPODARSKA 33, VARAZDIN)
- Spar
-
3,25 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (6,49 €, 30.9.) (-46%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8703, 3.10.2026. (sisak ivana fistrovica 25)
- Lidl
-
4,99 € (+14%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Konzum
-
5,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
7,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- KTC
-
7,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
7,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OLD SPICE GEL ZA TUŠ.400 ml OLD SPICE COLDnajniže u Sparu 3,85 €9,62 €/l
- OLD SPICE OLD SPICE GEL 400 ML ORIGINALnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- ORBICO D.O.O. OLD SPICE GEL TUŠ.400ml WOLFTHORNnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- OLD SPICE GEL TUŠ OLD SPICE CAPTAIN 400mlnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- ORBICO D.O.O. GEL ZA TUŠIRANJE WHITEWAT 400ml OLD SPICEnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- Old Spice GEL TUŠ.OLD SPICE WHITE.400 mlnajniže u Tommyju akcija 1,29 €3,23 €/l