OMEK.LENOR SENSITIVE 930 ml
1,50 €
1,61 €/l · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
2,70 € 4 lanca
Najviša
3,18 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,50 €1,61 €/l
- Ribola 3,05 €3,28 €/l
- Spar 3,05 €3,28 €/l
- Djelo Vodice 3,18 €3,42 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001090206930. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,50 € (-29%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Ribola
-
3,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Spar
-
3,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8719, 3.10.2026. (pula rimske centurijacije 101)
- Djelo Vodice
-
3,18 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LENOR LENOR 850 ml SENSITIVEnajniže u lancu Djelo Vodice 1,81 €2,13 €/l
- Lenor Omekšivač Sensitive 64pranjanajniže u Lidlu 3,19 €1,99 €/l
- Lenor Omekšivač 60 pranja Sensitivnajniže u Stridonu 3,45 €1,92 €/l
- LENOR OM LENOR SENSITIVE 1.491 Lnajniže u KTC-u 3,99 €2,68 €/l
- LENOR OM LENOR SENSITIVE 1.23Lnajniže u Plodinama 2,49 €2,02 €/l
- LENOR LENOR 700 ML SENSITIVEnajniže u Kauflandu 6,99 €9,99 €/l