ČOKOLADA KINDER T8X3KOM 300g
Najniža danas
4,00 €
13,33 €/kg · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
6,10 € 2 lanca
Najviša
8,19 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 4,00 €13,33 €/kg
- Spar 8,19 €27,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,00 € (3.10.)
4,00 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08000500258019. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
4,00 € (+33%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1210, 3.10.2026. (SISAČKA CESTA 2, ZAGREB)
- Spar
-
8,19 € (+37%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8703, 3.10.2026. (sisak ivana fistrovica 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FERRERO ČOKOL KINDE 100 g KINDERnajniže u Bosi 2,49 €24,90 €/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 50 g T-4najniže u lancu Jadranka 1,39 €27,80 €/kg
- FERRERO COKOLADA KINDER MINI 120 G T20X18najniže u Studencu 3,42 €28,50 €/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 43 g BUENOnajniže u Bosi 1,49 €34,65 €/kg
- FERRERO KINDER COKOLADA T10 125 Gnajniže u Studencu akcija 1,90 €15,20 €/kg
- KINDER ČOKOL KINDE 211,5 g COUNTRYnajniže u Bosi 4,89 €23,18 €/kg