ČOKOL KINDE 100 g KINDER
Najniža danas
2,49 €
24,90 €/kg · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
11,31 € 2 lanca
Najviša
20,13 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,49 €24,90 €/kg
- Metro 20,13 €20,13 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,99 € (27.9.)
2,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04008400200217. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Metro
-
20,13 € (+38%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KINDER KINDER JAJE GRAN. SORP. LEI 150 gnajniže u Studencu akcija 6,49 €43,27 €/kg
- FERRERO COKOLADNO JAJE SORPRESA 150 G KINDERnajniže u Studencu akcija 6,49 €43,27 €/kg
- FERRERO KINDER MINI CRUNCHY 122 g FERRnajniže u Plodinama 4,69 €38,44 €/kg
- FERRERO COK.JAJE USKRS MAXI T1X12, 100 G KINDERnajniže u Ribolu 4,79 €47,90 €/kg
- FERRERO DES KINDER BUENO WHITE T5.97.5gnajniže u Trgocentru 2,79 €28,62 €/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 43 g BUENOnajniže u Bosi 1,49 €34,65 €/kg