ČOKOL KINDE 100 g KINDER
Lowest today
€2.49
€24.90/kg · in 2 chains
at Boso
Average
€11.31 2 chains
Highest
€20.13 at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.49€24.90/kg
- Metro €20.13€20.13/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.99 (27 Sep)
€2.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04008400200217. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.49 (+14%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Metro
-
€20.13 (+38%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KINDER KINDER JAJE GRAN. SORP. LEI 150 glowest at Studenac promotion €6.49€43.27/kg
- FERRERO COKOLADNO JAJE SORPRESA 150 G KINDERlowest at Studenac promotion €6.49€43.27/kg
- FERRERO KINDER MINI CRUNCHY 122 g FERRlowest at Plodine €4.69€38.44/kg
- FERRERO COK.JAJE USKRS MAXI T1X12, 100 G KINDERlowest at Ribola €4.79€47.90/kg
- FERRERO DES KINDER BUENO WHITE T5.97.5glowest at Trgocentar €2.79€28.62/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 43 g BUENOlowest at Boso €1.49€34.65/kg