Galbani Mozzarella 125 g
0,94 €
7,52 €/kg · u 16 lanaca
u Dukatu
Prosječna
2,22 € 16 lanaca
Najviša
2,89 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 0,94 €7,52 €/kg
- Stridon 1,46 €11,68 €/kg
- Metro 1,75 €14,00 €/kg
- Kauflandakcija 1,99 €15,92 €/kg
- Plodine 1,99 €15,92 €/kg
- Trgocentarakcija 1,99 €15,92 €/kg
- KTC 2,49 €19,15 €/kg
- Konzum 2,49 €19,15 €/kg
- NTL 2,49 €19,92 €/kg
- Ribola 2,49 €19,92 €/kg
- Spar 2,49 €19,92 €/kg
- Tommy 2,49 €19,92 €/kg
- Vrutak 2,49 €19,92 €/kg
- Boso 2,50 €20,00 €/kg
- Gavranović 2,65 €21,20 €/kg
- Trgovina Krk 2,89 €23,12 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08000430133035. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
0,94 € (-47%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Stridon
-
1,46 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.74, 3.10.2026. (Puškarićeva 102b, Lučko)
- Metro
-
1,75 € (-12%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-9%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgocentar
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-17%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
2,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
2,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Ribola
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
2,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Boso
-
2,50 € (-6%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
2,65 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
2,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GALBANI SIR MEKI MOZZAR BUFALA 125G DUKATnajniže u Dukatu 1,39 €11,12 €/kg
- GALBANI SIR MOZZARELLA BOCCONCIN 200 gnajniže u Dukatu 2,79 €13,95 €/kg
- GALBANI SIR DUKAT 125 g MOZZAR.GALBANnajniže u Bosi 2,50 €20,00 €/kg
- DUKAT D.D. SIR MOZZARELLA PERLINE 150 g GALBANInajniže u Kauflandu akcija 2,23 €14,87 €/kg
- MOZZ.150 g MINI GAL.BUFALAnajniže u Ribolu 4,19 €27,93 €/kg
- GALBANI SIR MOZZARELLA MINI 150 g GALBANInajniže u Ribolu 2,67 €17,80 €/kg