SIR DUKAT 125 g MOZZAR.GALBAN
Najniža danas
2,50 €
20,00 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,50 €20,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,50 € (3.10.)
2,50 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850355001996. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,50 € (-6%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2415, 3.10.2026. (GLAVNA 57, Borovo)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GALBANI SIR MEKI MOZZARELLA 125g GALBANI DUKnajniže u Dukatu 0,94 €7,52 €/kg
- GALBANI SIR MOZZARELLA BOCCONCIN 200 gnajniže u Dukatu 2,79 €13,95 €/kg
- GALBANI SIR MEKI MOZZAR BUFALA 125G DUKATnajniže u Dukatu 1,39 €11,12 €/kg
- DUKAT D.D. SIR MOZZARELLA PERLINE 150 g GALBANInajniže u Kauflandu akcija 2,23 €14,87 €/kg
- GALBANI SIR BURRATA 150 g GALBANInajniže u Kauflandu 3,99 €26,60 €/kg
- DUKAT D.D. SIR MOZZARELLA 2x100 g GALBANI DUO PACKnajniže u Dukatu 2,79 €13,95 €/kg