SIR DUKAT 125 g MOZZAR.GALBAN
Lowest today
€2.50
€20.00/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.50€20.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.50 (3 Oct)
€2.50
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850355001996. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.50 (-6%)
Source: Boso price list, store 2415, 3 Oct 2026 (GLAVNA 57, Borovo)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GALBANI SIR MEKI MOZZARELLA 125g GALBANI DUKlowest at Dukat €0.94€7.52/kg
- GALBANI SIR MOZZARELLA BOCCONCIN 200 glowest at Dukat €2.79€13.95/kg
- GALBANI SIR MEKI MOZZAR BUFALA 125G DUKATlowest at Dukat €1.39€11.12/kg
- DUKAT D.D. SIR MOZZARELLA PERLINE 150 g GALBANIlowest at Kaufland promotion €2.23€14.87/kg
- GALBANI SIR BURRATA 150 g GALBANIlowest at Kaufland €3.99€26.60/kg
- DUKAT D.D. SIR MOZZARELLA 2x100 g GALBANI DUO PACKlowest at Dukat €2.79€13.95/kg