*SYRAH 1865 SAN PEDRO 0.75L ZP SUHO 2022-6/1-
Najniža danas
13,30 €
17,73 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
15,15 € 2 lanca
Najviša
16,99 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 13,30 €17,73 €/l
- Vrutak 16,99 €22,65 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 13,30 € (3.10.)
13,30 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07804300129620. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
13,30 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Vrutak
-
16,99 € (+6%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OBITELJ LUKŠIĆ-SAN PEDRO VIN. *SYRAH KANKANA 0.75L SAN PEDRO ZP SUHO 2020 -6/1-najniže u lancu Vrutak 64,99 €86,65 €/l
- OBITELJ LUKŠIĆ-SAN PEDRO VIN. *SYRAH GATO NEGRO 0.75L SAN PEDRO ZP SUHO 2025 -6/1-najniže u Stridonu 4,81 €6,41 €/l
- OBITELJ LUKŠIĆ-SAN PEDRO VIN. *SYRAH CASTILLO DE MOLINA 0,75L ZP SUHO 2021 -6/1-najniže u Stridonu 8,59 €11,45 €/l