ČOKOLADA ALPINE 90 g MILKA
Najniža danas
1,16 €
12,89 €/kg · u 1 lancu
u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 1,16 €12,89 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,16 € (3.10.)
1,16 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07622202273452
- NTL
-
1,16 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- FILIR D.O.O. ČOKOLADA ALPINE MILK 250 g MILKAnajniže u Stridonu 2,76 €11,04 €/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA ALPSKA 190 gnajniže u Kauflandu akcija 2,49 €13,11 €/kg
- MILKA ČOK MILKA BUBBLY MILK 90Gnajniže u Stridonu 1,39 €15,44 €/kg
- Milka Čokolada sort.najniže u lancu Stanic 1,70 €6,30 €/kg
- ČOKOLADA MILKA ALPINE MILK 80Gnajniže u lancu Jadranka akcija 1,03 €12,88 €/kg
- MILKA CHOCO PROGRAM COKOLADA ALPINE MILK 250 G MILKAnajniže u Metrou 3,99 €15,96 €/kg