COKOLADA ALPINE MILK 250 G MILKA
Najniža danas
3,99 €
15,96 €/kg · u 2 lanca
u Metrou
Prosječna
4,94 € 2 lanca
Najviša
5,89 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 3,99 €15,96 €/kg
- Plodine 5,89 €23,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,99 € (2.10.)
3,99 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07622300200237. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
3,99 € (-19%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
5,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FILIR D.O.O. ČOKOLADA ALPINE MILK 250 g MILKAnajniže u Stridonu 2,76 €11,04 €/kg
- MILKA ČOK MILKA BUBBLY MILK 90Gnajniže u Stridonu 1,39 €15,44 €/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA ALPSKA 190 gnajniže u Kauflandu akcija 2,49 €13,11 €/kg
- Milka Čokolada sort.najniže u lancu Stanic 1,70 €6,30 €/kg
- ČOKOLADA MILKA ALPINE MILK 80Gnajniže u lancu Jadranka akcija 1,03 €12,88 €/kg
- FILIR D.O.O. ČOKO.ALP.MLIJEKO 80 g MILKAnajniže u Stridonu 0,99 €12,38 €/kg
Jeftinije po kg
Zadnje poznate cijene
Za Žabac danas nemamo cjenik.
- Žabac3,99 € · 30.9.2026.