ČOKOL MILKA 90 g NOISETTE
Najniža danas
1,59 €
17,67 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,59 €17,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,59 € (3.10.)
1,59 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07622202269073. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,59 € (-16%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Milka Čokolada sort.najniže u Stridonu 2,14 €7,93 €/kg
- FILIR D.O.O. ČOKOLADA NOISETTE 80 g MILKAnajniže u Stridonu 0,93 €11,62 €/kg
- Milka Čokolada sort.najniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €11,96 €/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA NOISETTE 190 gnajniže u Kauflandu akcija 2,49 €13,11 €/kg
- MILKA MILKA NAPITAK NOISETTE 250 MLnajniže u Lidlu 1,39 €5,56 €/l
- MILKA ČOKOL MILKA 250 g NOISETTEnajniže u Bosi 6,99 €27,96 €/kg