Nestlé Lion
0,99 €
23,57 €/kg · u 16 lanaca
u Sparu
Prosječna
1,37 € 16 lanaca
Najviša
1,89 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 0,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (1,03 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 0,99 €23,57 €/kg
- Jadrankaakcija 1,09 €25,95 €/kg
- Studenac 1,19 €28,33 €/kg
- Metro 1,30 €30,95 €/kg
- KTC 1,35 €33,75 €/kg
- Kaufland 1,35 €32,14 €/kg
- Konzum 1,35 €33,75 €/kg
- Lidl 1,35 €32,14 €/kg
- Plodine 1,35 €32,14 €/kg
- Tommy 1,35 €32,14 €/kg
- Vrutak 1,35 €32,14 €/kg
- Ribola 1,39 €33,10 €/kg
- Trgocentar 1,39 €33,10 €/kg
- Djelo Vodice 1,49 €35,48 €/kg
- Trgovina Krk 1,69 €40,24 €/kg
- NTL 1,89 €45,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07613287757029. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
0,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,03 €, 1.9.) (-29%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
1,09 €; akcija je počela prije naših zapisa (-8%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
1,19 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Metro
-
1,30 € (+3%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
1,35 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
1,35 € (+8%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
1,35 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
1,35 € (+36%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,35 € (+8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
1,39 € (+15%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Djelo Vodice
-
1,49 € (+7%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
1,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
1,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESTLE ZITARICE ZITNE LOPTICE LION MINIS 300 G NESTLEnajniže u Studencu akcija 2,50 €8,33 €/kg
- NESTLE ZITARICE ZITARICE NESTLE LION 600 Gnajniže u Plodinama akcija 4,29 €7,15 €/kg
- Lion, KitKat, KitKat Chunky sort.najniže u Tommyju 0,69 €17,25 €/kg
- NESTLE ŽITAR PAHULJICE LION NESTLE 400gnajniže u Konzumu akcija 3,59 €8,97 €/kg
- Nestlé Nestlé Lionnajniže u Lidlu 1,35 €32,14 €/kg
- LION DESERT LION BIJELI 42g NESTLEnajniže u Sparu akcija 0,99 €23,57 €/kg