SENF THOMY SENF 12g
Najniža danas
0,20 €
16,67 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,20 €16,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 0,20 € (3.10.)
0,20 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07613287500359. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,20 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESLE THOMY KONZERVIRANO SENF BLAGI THOMY 100 G TUBAnajniže u KTC-u 1,29 €12,90 €/kg
- NESLE THOMY KONZERVIRANO SENF BLAGI THOMY 700 G STAKLOnajniže u Metrou 4,43 €6,33 €/kg
- THOMY SENF BLAGI TUBA 200g THOMYnajniže u lancu Stanic 1,00 €5,00 €/kg
- NESLE THOMY KONZERVIRANO SENF BLAGI THOMY 340 G STAKLENKAnajniže u Kauflandu 2,79 €8,21 €/kg
- NESLE THOMY KONZERVIRANO SENF AMERICANO TUBA THOMY 190 Gnajniže u Kauflandu 2,29 €12,05 €/kg
- Thomy Senf delikatesni, 200gnajniže u Lidlu 2,29 €11,45 €/kg