Thomy majoneza vrećica 80 g
0,71 €
8,88 €/kg · u 5 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,06 € 5 lanaca
Najviša
1,39 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 0,71 €8,88 €/kg
- KTC 0,71 €8,88 €/kg
- Kaufland 1,19 €14,87 €/kg
- Vrutak 1,29 €16,12 €/kg
- Trgocentar 1,39 €17,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07613287192561. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
0,71 € (-37%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
0,71 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ43, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA 7 SLATINA)
- Kaufland
-
1,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1130, 3.10.2026. (Obrtnicka ulica 1 Cakovec)
- Vrutak
-
1,29 € (+12%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
1,39 € (+22%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALCA - Nestle Adriatic MAJONEZA THOMY VREĆICA 20 g ALCAnajniže u Stridonu 0,30 €15,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O MAJONEZA VREĆICA 80 g THOMYnajniže u Metrou 0,70 €8,75 €/kg
- HL. DODACI JELIMA THOMY MAJONEZA VREĆICA 80 g THOMYnajniže u lancu Stanic akcija 0,71 €8,88 €/kg
- THOMY MAJONEZA VREĆICA S ČEPOM 263G THOMYnajniže u Studencu akcija 2,49 €9,47 €/kg
- THOMY MAJONEZA VREĆI 730 g THOMYnajniže u Stridonu 1,38 €1,89 €/kg
- THOMY MAJONEZA MINI VREĆ.20 g THOMYnajniže u Tommyju 0,29 €14,50 €/kg