Thomy majoneza vrećica 160 g
1,79 €
11,19 €/kg · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
1,94 € 4 lanca
Najviša
1,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,79 €11,19 €/kg
- Kaufland 1,99 €12,44 €/kg
- Spar 1,99 €12,44 €/kg
- Tommy 1,99 €12,44 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07613287192356. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 013, 3.10.2026. (VRH MARTINSCICE 69D, KOSTRENA)
- Kaufland
-
1,99 € (+11%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 2630, 3.10.2026. (Jurja Zakna 3 Pula)
- Spar
-
1,99 € (+16%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
1,99 € (+18%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALCA - Nestle Adriatic MAJONEZA THOMY VREĆICA 20 g ALCAnajniže u Stridonu 0,30 €15,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O MAJONEZA VREĆICA 80 g THOMYnajniže u Metrou 0,70 €8,75 €/kg
- HL. DODACI JELIMA THOMY MAJONEZA VREĆICA 80 g THOMYnajniže u lancu Stanic akcija 0,71 €8,88 €/kg
- THOMY MAJONEZA VREĆICA S ČEPOM 263G THOMYnajniže u Studencu akcija 2,49 €9,47 €/kg
- THOMY MAJONEZA VREĆI 730 g THOMYnajniže u Stridonu 1,38 €1,89 €/kg
- THOMY MAJONEZA MINI VREĆ.20 g THOMYnajniže u Tommyju 0,29 €14,50 €/kg