Colgate Pasta zubna Propolis2x75ml
1,15 €
7,67 €/l · u 10 lanaca
u Tommyju
Prosječna
3,22 € 10 lanaca
Najviša
3,79 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,15 €7,67 €/l
- Spar 2,35 €15,67 €/l
- Djelo Vodice 2,99 €19,93 €/l
- Jadranka 3,49 €23,27 €/l
- Metro 3,56 €23,73 €/l
- Konzum 3,69 €24,60 €/l
- NTL 3,69 €24,60 €/l
- Studenac 3,69 €24,60 €/l
- Kaufland 3,75 €25,00 €/l
- KTC 3,79 €25,27 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 06920354837418. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,15 €; akcija je počela prije naših zapisa (-64%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
2,35 € (-21%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Djelo Vodice
-
2,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
3,49 € (+6%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
3,56 € (+14%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
3,69 € (+9%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
3,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
3,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
3,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
3,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O PASTA ZA ZUBE COLGATE HERBAL WHITE 75 MLnajniže u Tommyju akcija 0,69 €9,20 €/l
- COLGATE ZP COLG WHITENI 75ml 3245najniže u Sparu 2,09 €27,87 €/l
- COLGATE COLGATE 75 ML MAX CLEANnajniže u Konzumu 1,50 €18,75 €/l
- COLGATE PASTA ZA ZUBE 100 ml COLGATE Wnajniže u lancu Vrutak 2,99 €29,90 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O PASTA ZUB.COLGATE TRIPLE ACTION 100 MLnajniže u Sparu 1,75 €17,50 €/l
- Colgate Colgate Pasta za zube Triple Acti.2x75mlnajniže u lancu Jadranka 3,29 €21,93 €/l