Colgate Pasta zubna Propolis2x75ml
€1.15
€7.67/l · in 10 chains
at Tommy
Average
€3.22 10 chains
Highest
€3.79 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €1.15€7.67/l
- Spar €2.35€15.67/l
- Djelo Vodice €2.99€19.93/l
- Jadranka €3.49€23.27/l
- Metro €3.56€23.73/l
- Konzum €3.69€24.60/l
- NTL €3.69€24.60/l
- Studenac €3.69€24.60/l
- Kaufland €3.75€25.00/l
- KTC €3.79€25.27/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 06920354837418. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€1.15; promotion started before our records (-64%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
€2.35 (-21%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Djelo Vodice
-
€2.99 (-14%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
€3.49 (+6%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
€3.56 (+14%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
€3.69 (+9%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
€3.69
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
€3.69
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
€3.75 (+4%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
€3.79
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O PASTA ZA ZUBE COLGATE HERBAL WHITE 75 MLlowest at Tommy promotion €0.69€9.20/l
- COLGATE ZP COLG WHITENI 75ml 3245lowest at Spar €2.09€27.87/l
- COLGATE COLGATE 75 ML MAX CLEANlowest at Konzum €1.50€18.75/l
- COLGATE PASTA ZA ZUBE 100 ml COLGATE Wlowest at Vrutak €2.99€29.90/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O PASTA ZUB.COLGATE TRIPLE ACTION 100 MLlowest at Spar €1.75€17.50/l
- Colgate Colgate Pasta za zube Triple Acti.2x75mllowest at Jadranka €3.29€21.93/l