Colgate Pasta za zube whitening 75ml
1,49 €
19,87 €/l · u 14 lanaca
u Sparu
Prosječna
2,33 € 14 lanaca
Najviša
2,79 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,49 €19,87 €/l
- Gavranović 1,99 €26,53 €/l
- Boso 2,19 €29,20 €/l
- Tommy 2,29 €30,53 €/l
- Vrutak 2,29 €30,53 €/l
- Konzum 2,35 €29,38 €/l
- Jadranka 2,39 €31,87 €/l
- Kaufland 2,39 €31,87 €/l
- Ribola 2,39 €31,87 €/l
- NTL 2,49 €33,20 €/l
- Plodine 2,49 €33,20 €/l
- KTC 2,55 €31,87 €/l
- Trgovina Krk 2,59 €34,53 €/l
- Trgocentar 2,79 €37,20 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 06920354836091. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,49 € (-37%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Gavranović
-
1,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Boso
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Tommy
-
2,29 € (+10%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,29 € (+10%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
2,35 € (+12%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Jadranka
-
2,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
2,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
2,39 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
2,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
2,55 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgovina Krk
-
2,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Trgocentar
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- COLGATE PASTA ZA ZUBE 100 ml COLGATE Wnajniže u lancu Vrutak 2,99 €29,90 €/l
- COLGATE ZP COLG WHITENI 75ml 3245najniže u Sparu 2,09 €27,87 €/l
- COLG.Z.P.100 ml LPP WHITEnajniže u Stridonu 1,06 €10,60 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O PASTA ZA ZUBE COLGATE HERBAL WHITE 75 MLnajniže u Tommyju akcija 0,69 €9,20 €/l
- Colgate Pasta za zube Max White SK3najniže u Kauflandu 2,59 €34,53 €/l
- Colgate Pasta za zube Max White SK3najniže u Lidlu 2,59 €34,53 €/l