PIVO LIMENKA BRAUER 0.5L 4% ALKOHOLA
Najniža danas
0,85 €
1,70 €/l · u 1 lancu
u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 0,85 €1,70 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,65 € (29.9.)
0,85 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05999884636021
- NTL
-
0,85 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BRAUER PIVO LIMENKA HOPFEN BRAU 0.5L 3,0% ALKOHOLAnajniže u NTL-u 0,76 €1,52 €/l
- BRAUER PIVO LIMENKA BRAUER 0.5L 4% ALKOHOLA 4pack 500 mlnajniže u NTL-u 3,17 €1,58 €/l
- BRAUER PIVO LIMENKA MULLER 0,5L 4,5% ALKOHOLAnajniže u NTL-u 0,92 €1,84 €/l
- BRAUER PIVO LIMENKA KONIG 0,5L 0,0%ALKnajniže u NTL-u 0,99 €1,98 €/l
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. PIVO BRAUER 0,5L LIMENKAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,15 €2,30 €/l
- VAN PUR PIVO EDELMEISTER GRAPEFRUIT 2,5% 0,5 L LIMENKAnajniže u KTC-u 0,95 €1,90 €/l