PIVO BRAUER 4x500 ml
3,17 €
1,58 €/l · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
3,70 € 3 lanca
Najviša
4,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 3,17 €1,58 €/l
- Boso 3,44 €1,72 €/l
- Trgovina Krk 4,49 €2,25 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05999860191216. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
3,17 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Boso
-
3,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
4,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BRAUER PIVO BRAUE 0,5 l LIMENKAnajniže u Bosi 0,85 €1,70 €/l
- BRAUER PIVO LIMENKA HOPFEN BRAU 0.5L 3,0% ALKOHOLAnajniže u NTL-u 0,76 €1,52 €/l
- BEST BRAU .PIVO BEST BRAU LAGER 8x500mlnajniže u Eurospinu akcija 0,59 €1,18 €/l
- BRAUER PIVO BRAUER 6X0,5L LIMENKAnajniže u NTL-u 5,47 €1,82 €/l
- BEST BRAU .PIVO BEST BRAU LAGER 8x500mlnajniže u Eurospinu 0,65 €0,16 €/l
- BRAUER PIVO LIMENKA BRAUER 0.5L 4% ALKOHOLAnajniže u NTL-u 0,85 €1,70 €/l