ENERG. NAP. HELL A.I. 250 ml
Najniža danas
1,09 €
4,36 €/l · u 3 lanca
u Plodinama
Prosječna
1,19 € 3 lanca
Najviša
1,39 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,09 €4,36 €/l
- Studenac 1,09 €4,36 €/l
- Gavranović 1,39 €5,56 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,09 € (2.10.)
1,09 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05999571051793
- Plodine
-
1,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Studenac
-
1,09 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Gavranović
-
1,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 326, 3.10.2026. (Cvitovici 65a, SLUNJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FILIR D.O.O. ENERGETSKI NAPITAK HELL PEACH LEMON 500 mlnajniže u KTC-u 1,19 €2,38 €/l
- FILIR D.O.O. LEDENA KAVA CAPPUCCINO 250 ml HELLnajniže u Stridonu 1,19 €4,76 €/l
- FILIR D.O.O. LEDENA KAVA LATTE 250 ml HELLnajniže u Stridonu 1,19 €4,76 €/l
- HELL ENERGY KAVA HELL PISTACHIO 250 mlnajniže u Kauflandu akcija 1,29 €5,16 €/l
- HELL HELL ICE COFFEE SLANA KARAMELA 250 MLnajniže u Kauflandu akcija 1,29 €5,16 €/l
- HELL ENERGY KAVA HELL CHOCO RASPBERRY 250 mlnajniže u Kauflandu akcija 1,29 €5,16 €/l