PIVO HEINEKEN LIMENKA 0.40 CL (24)
1,33 €
3,33 €/l · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
1,36 € 3 lanca
Najviša
1,39 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 1,33 €3,33 €/l
- Stridon 1,36 €3,40 €/l
- Ribola 1,39 €3,47 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05998818171713. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,33 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10364, 3.10.2026. (DON FRANE BULIĆA 66B, SOLIN)
- Stridon
-
1,36 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Ribola
-
1,39 € (+3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 034, 3.10.2026. (Vojka Krstulovica Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HEINEKEN 0,33L HEINEKEN PIVO 0,0% LIMnajniže u Bosi 1,73 €5,24 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINE 4*500 LIMENKAnajniže u Bosi 7,15 €3,58 €/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,5L LIMENKAnajniže u Metrou 1,73 €3,46 €/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,0% 0,33 LIMENKA HEInajniže u lancu Trgovina Krk 1,69 €5,12 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 4X0,5 L LIMENKAnajniže u Studencu 5,57 €2,79 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 0,33 L LIMENKAnajniže u Metrou 1,33 €4,03 €/l