PIVO HEINE 4*500 LIMENKA
Najniža danas
7,15 €
3,58 €/l · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 7,15 €3,58 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 7,15 € (3.10.)
7,15 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05901559952411. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
7,15 € (+9%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,0% 0,33 LIMENKA HEInajniže u lancu Trgovina Krk 1,69 €5,12 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 0,33 L LIMENKAnajniže u Metrou 1,33 €4,03 €/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,5L LIMENKAnajniže u Metrou 1,73 €3,46 €/l
- KRUŠOVICE PIVO KRUŠOVICE LIMENKA 0.50 (24)najniže u Stridonu 1,28 €2,56 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN SILVER 0.5L LIMnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €3,38 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 4X0,5 L LIMENKAnajniže u Studencu 5,57 €2,79 €/l