PIVO HEINE 4*500 LIMENKA
Lowest today
€7.15
€3.58/l · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €7.15€3.58/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €7.15 (3 Oct)
€7.15
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05901559952411. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€7.15 (+9%)
Source: Boso price list, store 2410, 3 Oct 2026 (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,0% 0,33 LIMENKA HEIlowest at Trgovina Krk €1.69€5.12/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 0,33 L LIMENKAlowest at Metro €1.33€4.03/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,5L LIMENKAlowest at Metro €1.73€3.46/l
- KRUŠOVICE PIVO KRUŠOVICE LIMENKA 0.50 (24)lowest at Stridon €1.28€2.56/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN SILVER 0.5L LIMlowest at Djelo Vodice €1.69€3.38/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 4X0,5 L LIMENKAlowest at Studenac €5.57€2.79/l