PEDIGREE 500 g JUNIOR
2,65 €
5,30 €/kg · u 8 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,26 € 8 lanaca
Najviša
3,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,65 €5,30 €/kg
- KTC 3,19 €6,38 €/kg
- Spar 3,19 €6,38 €/kg
- Tommy 3,19 €6,38 €/kg
- Ribola 3,22 €6,44 €/kg
- Konzum 3,29 €6,58 €/kg
- NTL 3,59 €7,18 €/kg
- Trgovina Krk 3,79 €7,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05998749146408. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,65 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T993, 3.10.2026. (Dražnikova ulica 76T, ZATON)
- KTC
-
3,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Spar
-
3,19 € (-3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
3,22 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
3,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
3,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- MARS PETCARE PEDIGREE 100 G VR.JUN S PILETINOM VRECICAnajniže u Tommyju akcija 0,69 €6,90 €/kg
- MARS PETCARE PEDIGREE 400 G JUNIOR PIL/ZELEnajniže u Stridonu 1,59 €3,98 €/kg
- PEDIGREE PEDIGREE MP JUNIOR 4X100gnajniže u Tommyju akcija 2,29 €22,90 €/kg
- PEDIGRE PEDIGREE JUNIOR PERAD/RIŽA 500 g (16)najniže u Stridonu 2,99 €5,98 €/kg
- PEDIGREE HRANA PEDIG 4x100 g VR.JUN.PIL.Rnajniže u Bosi 3,49 €8,72 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. PEDIGREE SP 2 kg PERAD/POVRĆE JUNIORnajniže u Tommyju akcija 7,35 €3,67 €/kg