PEDIGREE DENT.400 g
Najniža danas
1,39 €
34,75 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
1,43 € 2 lanca
Najviša
1,46 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,39 €34,75 €/kg
- Stridon 1,46 €36,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,39 € (3.10.)
1,39 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05998749138823. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 027, 3.10.2026. (Domovinskog rata 51 Sinj)
- Stridon
-
1,46 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PEDIGREE PEDIGREE DENTASTIX MALI 110Gnajniže u Studencu akcija 1,95 €17,73 €/kg
- PEDIGREE PEDIGREE DENTASTIX VELIKI 270Gnajniže u Studencu akcija 2,50 €9,26 €/kg
- HR.SP PEDI.AD.GOV/PIL 2x500g+DENT.77gnajniže u Studencu akcija 5,09 €5,09 €/kg
- MARS PETCARE PEDIGREE 68 G DENTASTIX MINInajniže u Studencu akcija 0,90 €13,24 €/kg
- MARS PETCARE PEDIGREE 68 G DENTASTIX MAXInajniže u Trgocentru akcija 1,77 €26,03 €/kg
- MARS PETCARE PEDIGREE DENTASTIX 720 G MULTIPACKnajniže u Kauflandu 8,99 €12,49 €/kg