Nesquik kakao vrećica 200 g
2,37 €
11,85 €/kg · u 16 lanaca
u Sparu
Prosječna
3,52 € 16 lanaca
Najviša
4,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 2,37 € je ispod 30-dnevnog minimuma (3,39 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 2,37 €11,85 €/kg
- Konzumakcija 2,54 €12,70 €/kg
- Bure 3,19 €15,95 €/kg
- Kaufland 3,39 €16,95 €/kg
- Plodine 3,39 €16,95 €/kg
- Tommy 3,39 €16,95 €/kg
- Jadranka 3,49 €17,45 €/kg
- Ribola 3,49 €17,45 €/kg
- Stridon 3,49 €17,45 €/kg
- Vrutak 3,49 €17,45 €/kg
- NTL 3,59 €17,95 €/kg
- Studenac 3,89 €19,45 €/kg
- Djelo Vodice 3,99 €19,95 €/kg
- Gavranović 3,99 €19,95 €/kg
- Trgocentar 3,99 €19,95 €/kg
- Trgovina Krk 4,59 €22,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05998710960729. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,37 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,39 €, 1.9.) (-30%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Konzum
-
2,54 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Bure
-
3,19 € (+16%)
Izvor: cjenik Bure, trgovina 06, 3.10.2026. (BUTINA 26 MURTER)
- Kaufland
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
3,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
3,39 € (+13%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
3,49 € (+17%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stridon
-
3,49 € (-15%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Vrutak
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
3,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
3,89 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
3,99 € (+21%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
3,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
3,99 € (+16%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
4,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESQUIK 800G NESQUIK KAKAO VREĆICAnajniže u Metrou 87,75 €9,14 €/kg
- NESQUIK KAKAO NESQUIK PLUS 800g NESTLEnajniže u Sparu akcija 6,29 €7,86 €/kg
- NESQUIK KAKAO NESQUIK PLUS 400g NESTLEnajniže u Sparu akcija 3,63 €9,07 €/kg
- KAKAO INSTANT NESQUIK 800G VREĆICA NESTLEnajniže u lancu Jadranka 8,99 €11,24 €/kg