NAPIT NESTL 200 g NESQUIK
Najniža danas
4,19 €
20,95 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 4,19 €20,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,19 € (3.10.)
4,19 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05998710960545. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
4,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2563, 3.10.2026. (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESQUIK KAKAO NAPITAK NESQUIK MANJE SECERA 300 G NESTLEnajniže u Konzumu 3,00 €10,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O NAPITAK NESQUIK 200 G NESTLE VREĆICAnajniže u Sparu akcija 2,37 €11,85 €/kg
- NESQUIK KAKAO NESQUIK PLUS 400g NESTLEnajniže u Sparu akcija 3,63 €9,07 €/kg
- NESQUIK KAKAO NAPITAK NESQUIK 13,85 Gnajniže u Kauflandu 0,65 €48,15 €/kg
- NESQUIK KAKAO NAPITAK NESQUIK VANILIJA 350 G NESTLEnajniže u Sparu akcija 3,63 €10,37 €/kg
- NESTLE NAPIT NESTL 200 g NESQUIKnajniže u Bosi 4,19 €20,95 €/kg