PRELJEV ZA TORTE SVIJ.12 g DR.
0,86 €
71,67 €/kg · u 9 lanaca
u Ribolu
Prosječna
0,92 € 9 lanaca
Najviša
0,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,86 €71,67 €/kg
- NTL 0,87 €72,50 €/kg
- Konzum 0,89 €74,17 €/kg
- Plodine 0,89 €74,17 €/kg
- Spar 0,89 €74,17 €/kg
- Tommy 0,89 €74,17 €/kg
- Djelo Vodice 0,99 €82,50 €/kg
- Studenac 0,99 €82,50 €/kg
- Trgovina Krk 0,99 €82,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997381370714. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,86 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
0,87 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20517, 3.10.2026. (J. B. JELACICA 179, Budimci, BUDIMCI)
- Konzum
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
0,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
0,89 € (-10%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
0,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
0,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Dr. Oetker PRE.ZA TORTE SVIJETLI FIX 50 gnajniže u Konzumu 1,15 €23,00 €/kg
- DR.OETKER D.O.O. PRELJEV ZA TORTE 3x12 g SVIJETLI DR. OETKERnajniže u Metrou 1,96 €54,44 €/kg
- DR. OETKER PREL. DR.OE 12 g ZA TORTE SVIJnajniže u lancu Vrutak 0,95 €79,17 €/kg
- DR. OETKER PREL. DR.OE 12 g ZA TORTE SVIJnajniže u Bosi 1,25 €104,17 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto0,80 € · 2.10.2026.